Materiały budowlane od A do Z

Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe
BZM Cieśla s.j.

Praca u nas

Firma PHU BZM CIEŚLA poszukuje kandydata na stanowisko KIEROWNIK HURTOWNI BUDOWLANEJ .

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie na pełny etat,
  • Stabilną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Liczne szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę.

Twoja odpowiedzialność to:

  • Opieka nad sklepem,
  • Zwiększanie sprzedaży,
  • Wysoka jakość obsługi klienta,
  • Wyniki sklepu,
  • Szkolenie załogi
  • Zarządzanie zespołem,
  • Rekrutacja i budowanie zespołu
  • Tworzenie dobrej atmosfery pracy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zorientowania na osiąganie wyników,
  • Min. 3 lata doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem

Podania wraz z CV prosimy wysyłać na e-mail daniel@ciesla.pl lub osobiście w firmie
ul. Masarska 1 59-700 Bolesławiec tel. 75/732 32 76

Firma BZM CIEŚLA poszukuje kandydata na stanowisko: SPRZEDAWCA

Opis stanowiska:
-kreowanie aktywności handlowej
-zapewnianie najwyższego standardu jakości oraz obsługi klienta
-dbanie o prawidłowy wizerunek firmy

Wymagania:
-znajomość rynku w branży budowlanej
-doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych
-ambicja oraz otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:
-umowę o pracę
-wszelkie niezbędne narzędzia pracy
-ciekawą pracę w młodym, przyjaznym zespole
-możliwość rozwoju

Firma BZM CIEŚLA poszukuje kandydata na stanowisko:
MONTER STOLARKI OTWOROWEJ

Wymagania:
-doświadczenie w montażu stolarki drzwiowej i okiennej
-ambicja oraz otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress