Skip to main content

Systemy kominowe

Firma HOCH Systemy Kominowe produkuje ceramiczne kominy systemowe, które spełniają wymagania stawiane przez dzisiejszy rynek. Oferujemy kominy ekonomiczne, bezpieczne i trwałe. HOCH Systemy Kominowe dostarcza produkty, łatwe w montażu i bezpieczne w użytkowaniu. Najwyższą jakość kominów HOCH potwierdza europejski znak CE oraz 30-letnia gwarancja udzielna na ceramiczne systemy kominowe. Dostępne kominy są ekologiczne i uniwersalne, gdyż można je stosować do odprowadzania wszystkich rodzajów spalin.

Tylko Schiedel zapewnia w 100 procentach oryginalne systemy kominowe, które cechuje pełna, bezdyskusyjna jakość, 30-letnia gwarancja na elementy ceramiczne i pewność użytkowania.
Oryginalny system kominowy Schiedel oznacza bezpieczeństwo i bezawaryjność użytkowania na długie lata. Schiedel posiada m.in. certyfikat odporności ogniowej na pożar sadzy w kominie i wiele innych unikalnych atutów.

Wulkan CI-eko jest uniwersalnym systemem kominowym przeznaczonym do współpracy z urządzeniami grzewczymi zasilanymi każdym rodzajem paliwa (gaz, olej opałowy oraz paliwa stałe). Dla kotłów na paliwa stałe (drewno, węgiel, pelet itp.) preferowane są kominy o średnicy wewnętrznej Ø 180 - 200 mm. Średnicę Ø 160 mm dopuszcza się do stosowania z urządzeniami na drewno o mocy do 10 kW (np. żeliwne kominki wolnostojące).

Kominy z kwasówki oferowane przez firmę Warto to wysokiej jakości wkłady kominowe wykonane ze specjalistycznej i trwałej stali odpornej na działanie substancji żrących. Decydując się na kominy kwasowe izolowane z naszej oferty, inwestujesz w trwałe, bezawaryjne rozwiązanie na wiele lat intensywnego użytkowania.