Przejdź do treści

Technika grzewcza

Kategoria ogrzewanie to u nas bardzo szeroki wybór grzejników, kotłów,podgrzewaczy i pomp ciepła. Rozwiązań dotyczących instalacji grzewczych jest wiele, dlatego też trudno jest wybrać odpowiednią opcję. Składając u nas zamówienie możesz liczyć na wsparcie techniczne pod względem doboru odpowiednich elementów oraz w ich wycenie. W naszej ofercie znajdą Państwo:

- kotły gazowe
- kotły stałopalne 5klasy na pelet i ekogroszek
- pompy Ciepła
- grzejniki panelowe stalowe
- grzejniki aluminiowe
- grzejniki dekoracyjne
- grzejniki łazienkowe
- podgrzewacze pojemnościowe
- podgrzewacze przepływowe
- pompy do CO i cyrkulacyjne
- ogrzewanie podłogowe i ścienne
- systemy instalacyjne C.O. i C.W.U.
- zawory termostatyczne regulacyjne i filtrujące
- systemy uzdatniania wody zmiękczacze

Kotły C.O

Pompy Ciepła

Nimbus Compact M

 

 

Inwerterowa pompa ciepła typu monoblock powietrze/woda do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Obieg chłodniczy jest hermetycznie zamknięty w jednostce zewnętrznej. Czynnikiem łączącym obie jednostki jest woda. Dzięki optymalnemu zarządzaniu energią, stabilna wydajność jest gwarantowana przy każdej temperaturze zewnętrznej. COMPACT, ponieważ w jednostce wewnętrznej znajduje się zbiornik na ciepłą wodę o pojemności 180 l.

Pakiet składa się z:
-NIMBUS M jednostka zewnętrzna
-NIMBUS M jednostka wewnętrzna
-NIMBUS modem

NIBE S2125

 

 

 

 

 

NIBE S2125 to inteligentna, sterowana inwerterowopowietrzna pompa ciepła. We współpracy z centraląwewnętrzną, tworzy wygodny i wydajny systemgrzewczy w Twoim domu. NIBE S2125 automatyczniedopasowuje się do temperatury zewnętrznejzapewniejąc Ci oszczędności przez cały rok.

Kotły Gazowe

Alteas One Net

 

 

 

 

 

kondensacyjny kocioł gazowy – to 2-funkcyjne urządzenie z segmentu PREMIUM z wymiennikiem ciepła ze stali nierdzewnej XtraTech™ dla najbardziej wymagających Klientów. Nowy wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej XtraTech™.Sekcje przepływowe w wymienniku powiększone o +142% w porównaniu z poprzednią wersją .Panel przedni ze szkła hartowanego odpornego na zarysowania.Duży, dotykowy panel sterowania.

Saunier Duval Thelia Condens

 

 

 

THELIA CONDENS to wiszący kocioł gazowy kondensacyjny, jedno i dwufunkcyjny, wyposażony we wbudowaną automatykę pogodową, listwę do montażu oraz adapter wyjścia spalin (60/100).Dwufunkcyjna THELIA CONDENS 25 A jest idealna do mieszkań lub domów z jedną łazienką. Jest ona wyposażona w wymiennik płytowy umożliwiający przepływowe przygotowanie ciepłej wody w ilości 10,4 l/min (przy △T=35K). Typoszereg jednofunkcyjnych kotłów THELIA CONDENS AS w połączeniu z zasobnikami ciepłej wody typu FE ../B o pojemności od 120 do 200l sprosta zapotrzebowaniu na ogrzewanie i ciepłą wodę w każdym domu. Wszystkie kotły THELIA CONDENS wyposażone są w nowy, trwały, kompaktowy i lekki aluminiowo - krzemowy wymiennik ciepła.